vaša početna stranica
Gradski bazeni Cakovec
AFORIZMI
"Nitko nikad nije nekoga pokušao povrijediti, a da zauzvrat i sam nije bio povrijeđen, ovako ili onako, prije ili poslije."
- William George Jordan
interaktivna karta grada Čakovca
Foto Dragec
          |    27. rujna 2021.    
PLIVAČI ČPK-a OSVOJILI  78 ODLIČJA NA REGIONALNOM PRVENSTVU HRVATSKE U SISKU PLIVAČI ČPK-a OSVOJILI 78 ODLIČJA NA REGIONALNOM PRVENSTVU HRVATSKE U SISKU

20. srpnja 2021. – U subotu i nedjelju, 10. i 11.7.2021., u Sisku, u organizaciji plivačkog kluba Sisak „Janaf“, u 50 metarskom bazenu održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije IV.

Čakovečki plivački klub predstavljalo je 28 natjecatelja.(Tin Furdi, Sven Furdi, Meri Furdi, Ema Medved, Sara Puklavec, Lucija Trupković, Adam Šinjori, Bruno Novak, Šime Urem, Fran Kovačec, Dora Horvat, Marta Horvat, Lana Pintarić, Tessa Zuber Polak, Maja Cmrečnjak, Tena Horvat, Mario Beliga, Emil Goričanec, David Kolarić, Oleg Jeđut, Martin Golub, Andro Rapaić, Timon Mrazović, Tomo Tonković, Bruna Karlovčec, Nela Kovačić, Ida Levačić i Zoa Vinko.Na natjecanju je nastupilo ukupno 290 natjecatelja iz 14 klubova Regije IV.

Medalje su osvojili:

 

50m leđno

 

 Sara Puklavec 3.mj opća i juniori

 Ida Levačić 2.mj početnice

 Tin Furdi 2.mj opća

 Adam Šinjori 3.mj opća 2.mj juniori

 

400m slobodno

 

 Meri Furdi 2.mj opća 2.mj juniori 2.mj ml. juniorke

 Marta Horvat 3.mj opća 3.mj juniori 3.j ml.juniorke

 Mario Beliga 3.mj kadeti

 Emil Goričanec 2.mj ml. kadeti

 

100m prsno

 

 Ema  Medved 1, mj opća i juniorke

 Ida Levačić 3.mj početnice

 Fran Kovačec 3.mj opća i juniori

 Emil Goričanec 3.mj ml.kadeti

 Šime Urem 3.mj početnici

 

200m mješovito

Ema  Medved 1.mj opća i juniorke

 

4x200m slobodno 2.mj opća Tin Furdi,  Adam Šinjori, Fran  Kovačec i Sven Furdi

 

50m slobodno

 

 Marta Horvat 3.mj opća,juniorke i ml. juniorke

 Tin Furdi 1.mj opća

 Tomo Tonković 3.mj početnici

 

200m leđno

 

 Ema Medved 1.mj opća i juniorke

 Marta Horvat 2.mj opća, juniorke 1.mj ml. juniorke

 Meri Furdi 3.mj ml. juniorke

 Sven Furdi 3.mj ml.juniori

 Mario Beliga 2. mj kadeti

 

50m prsno

 

 Fran Kovačec 3.mj opća 2.mj juniori

 Šime Urem 2.mj početnici

 

100m leptir

 

 Adam Šinjori 3.mj opća 2.mj juniori

 Mario Beliga 3.mj kadeti

 David Kolarić 3.mj mlađi kadeti

 

4x100 mix mix 1.mj opća: Marta Horvat Fran Kovačec Adam Šinjori Ema Medved

 

4x100 mix mix mlađi kadeti 2.mj:  Martin Golub  Maja Cmrečnjak  Emil Goričanec Tessa Zuber Polak

 

100m slobodno

 

 Ema Medved 2.mj opća i juniori

 Meri Furdi 3.mj opća, juniori 2.mj mlađi juniori

 Tin Furdi 2.mj opća

 Sven Furdi 3.mj mlađi juniori

 

4x100 mix 2.mj mlađe juniorke: Sara Puklavec, Marta Horvat, Lucija Trupković i Meri Furdi

 

4x100mix 3.mj mlade kadetkinje: Tessa Zuber Polak Tena Horvat Maja Cmrečnjak Bruna Karlovčec

 

4x100mix 2.mj opca: Tin Furdi, Fran Kovačec, Adam Šinjori i Sven Furdi

 

4x100mix 1.mj mladi kadeti: Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Emil Goričanec

 

50m leptir

 

Adam Šinjori 3.mj opća i 2.mj juniori

Emil Goričanec 3.mj ml. kadeti

 

200m slobodno

 

Meri Furdi 2.mj opća, juniorke i ml.juniorke

Mario Beliga 2.mj kadeti

 

200m prsno

 

Fran Kovačec 2.mj opća i juniori

 

100m leđno

 

Ema Medved 1.mj opća i juniorke

Marta Horvat 2.mj opća i juniorke 1.mj ml. juniorke

Tessa Zuber Polak 3.mj ml.kadetkinje

Ida Levačić 2.mj početnice

Tin Furdi 2.mj opća

Mario Beliga 1.mj kadeti

Timon Mrazović 3.mj početnici

 

4x100m slobodno 3.mj ml. Kadetkinje Tessa Zuber Polak, Tena Horvat, Bruna Karlovčec i Maja Cmrečnjak

 

4x100m slobodno 2.mj opća Adam Šinjori, Tin Furdi, Sven Furdi i Fran Kovačec

 

4x100m slobodno 1.mj ml.kadeti Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Emil Goričanec

OSTALE VIJESTI
ZADNJE DODANE VIJESTI
REKLAME
PRETRAŽIVAČ
vaši komentari
BECIKLIN
Zadol Grupa d.o.o.
Bukal Elektronika