vaša početna stranica
Gradski bazeni Cakovec
AFORIZMI
"Načina da se živi i raste ima koliko i ljudi. Nama treba biti važan jedino vlastiti način."
- Evelyn Mandel
interaktivna karta grada Čakovca
Foto Dragec
          |    1. prosinca 2021.    
Liga Regije 4, 1 i 2 kolo Liga Regije 4, 1 i 2 kolo

14. listopada 2021. – U subotu 9.10.2021. u organizaciji plivačkog kluba Sisak Janaf održano je 1. i 2. kolo lige regije 4. Na natjecanju je nastupilo 250 plivačica i plivača i 11 plivačkih klubova. Čakovečki plivački klub je predstavljalo ukupno 18 natjecatelja: Sven Furdi, Mario Beliga, Emil Goričanec, Andro Rapaić, Bruno Novak, David Kolarić, Martin Golub, Oleg Jeđut, Ema Medved, Dora Horvat, Marta Horvat, Lucija Trupković, Meri Furdi, Sara Puklavec, Lana Pintarić, Maja Cmrečnjak, Tena Horvat i Tessa Zuber Polak.

Rezultati:

Mario Beliga 1.mjesto u disciplini 50m leptir, 1. mjesto 400m slobodno, 2. mjesto 50m slobodno, 1. mjesto 200m slobodno, 1. mjesto 400 m mješovito

David Kolarić. 2. mjesto u disciplini 50m leptir, 3. mjesto 400 m slobodno, 3. mjesto 50m slobodno, 1. mjesto 200m slobodno, 1. mjesto 100m leptir

Dora Horvat 3. mjesto u disciplini 50m prsno

Maja Cmrečnjak 1. mjesto u disciplini 50m prsno, 1. mjesto 50m slobodno, 2. mjesto 100m prsno

Tessa Zuber Polak 2. mjesto u disciplini 50m prsno, 1. mjesto 50m leđno

Oleg Jeđut 2. mjesto u disciplini 50m prsno, 1. mjesto 200m prsno, 2. mjesto 400m slobodno, 2. mjesto 200m slobodno, 2. mjesto 100m prsno

Ema Medved 1. mjesto u disciplini 100m slobodno, 2. mjesto 200m mješovito, 2. mjesto 400m slobodno, 2. mjesto 50m slobodno, 1. mjesto 200m leđno, 2. mjesto 100m prsno

Marta Horvat 2. mjesto u disciplini 100m slobodno, 1. mjesto 100m leđno, 1. mjesto 400m slobodno, 2. mjesto 50m leđno, 2. mjesto 200m slobodno, 2. mjesto 100m leptir

Sara Puklavec 1. mjesto u disciplini 50m leđno, 1. mjesto 200m leđno

Meri Furdi 1. mjesto u disciplini 100m slobodno, 2.mjesto 200m mješovito, 1. mjesto 400m slobodno, 3. mjesto 50m slobodno, 1 .mjesto 200m slobodno, 3. mjesto 100m prsno

Martin Golub 2. mjesto u disciplini 100m slobodno, 1.mjesto 100m leđno, 1. mjesto 400m slobodno, 1. mjesto 50m leđno, 1. mjesto 200m leđno, 2. mjesto 100m mješovito

Emil Goričanec 3. mjesto u disciplini 200m mješovito, 3. mjesto 400m slobodno, 3. mjesto 100m mješovito

Lana Pintarić 1. mjesto u disciplini 100m leđno, 1. mjesto 200m leđno

Bruno Novak 2. mjesto 200m leđno

 

 

 

 

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera Antonia Šanteka

OSTALE VIJESTI
ZADNJE DODANE VIJESTI
REKLAME
PRETRAŽIVAČ
vaši komentari
BECIKLIN
Zadol Grupa d.o.o.
Bukal Elektronika