vaša početna stranica
Gradski bazeni Cakovec
AFORIZMI
"Mudar se čovjek danas čuva za sutra i na stavlja sva jaja u jednu košaru."
- Miguel de Cervantes
interaktivna karta grada Čakovca
Foto Dragec
          |    27. rujna 2022.    
86 ODLIČJA NA REGIONALNOM PRVENSTVU HRVATSKE 86 ODLIČJA NA REGIONALNOM PRVENSTVU HRVATSKE

8. srpnja 2022. – U subotu i nedjelju, 2. i 3.7.2022., u Sisku, u organizaciji plivačkog kluba Sisak „Janaf“, u 50 metarskom bazenu održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije IV.Čakovečki plivački klub predstavljalo je 31 natjecatelja (Adam Šinjori, Sven Furdi, Dominik Dukić, Roko Radek, Mario Beliga, Emil Goričanec, Teo Faić, Domagoj Janušić, Šimun Nekić, Dora Horvat, Marta Horvat, Meri Furdi, Sara Puklavec, Lana Pintarić, Maja Cmrečnjak, Tena Horvat, Tessa Zuber Polak, Bruna Karlovčec, Nela Kovačić, Zoa Vinko, Ida Levačić, Dora Kovačević, Lea Matjašec, Hana Dolar, Martin Golub, David Kolarić, Oleg Jeđut, Andro Rapaić, Bruno Novak, Timon Mrazović, Šime Urem).Na rasporedu je bilo ukupno 18 pojedinačnih disciplina u kategorijama seniori, mlađi seniori, juniori, mlađi juniori, kadeti, i mlađi kadeti.

Rezultati:

Sara Puklavec: 50m leđno 2. mjesto opća, juniorke i ml. juniorke, 200m leđno 1. mjesto opća, juniorke i ml. juniorke

Adam Šinjori: 50m leđno 3. mjesto opća, 3. mjesto 100m leđno opća

Martin Golub: 50m leđno 2. mjesto ml. kadeti, 400m slobodno 3. mjesto, 2. mjesto 200m mješovito, 200m slobodno 1. mjesto, 100m leđno 2. mjesto

Meri Furdi: 400m slobodno 1. mjesto opća, juniorke i ml. juniorke, 50m slobodno 2. mjesto opća, juniorke i ml. juniorke, 800m slobodno 2. mjesto opća, juniorke i ml. juniorke, 100m slobodno 1. mjesto opća, juniori i ml. juniori

Lana Pintarić: 400m slobodno 2. mjesto kadetkinje, 800m slobodno 3. mjesto

Maja Cmrečnjak: 100m slobodno 3. mjesto kadetkinje

Hana Dolar: 400m slobodno 3. mjesto ml. kadetkinje, 2. mjesto 100m prsno, 50m prsno 3. mjesto, 100m slobodno 3. mjesto, 3. mjesto 200m slobodno

Mario Beliga: 400m slobodno 2. mjesto opća, juniori, ml. juniori 1. mjesto kadeti, 200m mješovito 3. mjesto juniori, ml. juniori 1. mjesto kadeti, 100m leptir 3. mjesto ml. juniori i 1. mjesto kadeti, 800m slobodno 1. mjesto opća-kadeti, 200m leptir 2. mjesto opća, 1. mjesto juniori, ml. juniori i kadeti, 400m mješovito 1. mjesto opća, juniori, ml. juniori i kadeti, 50m leptir 3. mjesto ml. juniori, 1500m slobodno 1. mjesto opća, juniori, ml. juniori i kadeti

Marta Horvat. 100m prsno 2. mjesto opća, juniorke, 200m mješovito 1. mjesto opća i juniorke, 50m prsno 2. mjesto opća i juniorke, 200m slobodno 1. mjesto opća i juniorke

Oleg Jeđut: 100m prsno 3. mjesto mlađi kadeti, 50m prsno 2. mjesto, 200m mješovito 3. mjesto

Sven Furdi: 50m slobodno 2. mjesto opća, juniori

David Kolarić: 100m leptir 2. mjesto mlađi kadeti, 3. mjesto 50m leptir

Emil Goričanec: 800m slobodno 2. mjesto kadeti, 3. mjesto 200m leptir ml. juniori i 2. mjesto kadeti, 400m mješovito 3. mjesto

Štafete:

4x200m slobodno plivačice 3. mjesto u sastavu: Maja Cmrečnjak, Tessa Zuber Polak, Tena Horvat i Lana Pintarić

4x100m mješovito mixed kadeti 1. mjesto u sastavu: Lana Pintarić, Maja Cmrečnjak, Mario Beliga  i Emil Goričanec

4x100m mješovito mixed mlađi kadeti 1. mjesto u sastavu: Martin Golub, Hana Dolar, David Kolarić i Bruna Karlovčec.

4x100m mješovito juniorke 1. mjesto u sastavu: (Sara Puklavec, Dora Horvat, Marta Horvat i Meri Furdi)

4x100m mješovito kadetkinje 3. mjesto u sastavu: Maja Cmrečnjak, Tessa Zuber Polak, Tena Horvat i Lana Pintarić

4x100m mješovito  ml. kadeti 1. mjesto u sastavu: (Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Bruno Novak)

4x100m slobodno juniorke 1. mjesto u sastavu: (Sara Puklavec, Dora Horvat, Marta Horvat i Meri Furdi)

4x100m slobodno  kadetkinje 3. mjesto u sastavu: Maja Cmrečnjak, Tessa Zuber Polak, Tena Horvat i Lana Pintarić

4x100m slobodno  ml. kadeti 1. mjesto u sastavu: (Martin Golub, Oleg Jeđut, David Kolarić i Bruno Novak)

Čestitke svim natjecateljima na odličnim rezultatima.

 

 

OSTALE VIJESTI
ZADNJE DODANE VIJESTI
REKLAME
PRETRAŽIVAČ
vaši komentari
BECIKLIN
Zadol Grupa d.o.o.
Bukal Elektronika